08053C473MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
08053C473MAT4A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08053C473MAT4A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.047UF 25V X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.08053C473MAT4A.pdf2.08053C473MAT4A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08053C473MAT4A
Tau Wae 08053C473MAT4A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.047UF 25V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1317392 pcs Pepa Raraunga 1.08053C473MAT4A.pdf2.08053C473MAT4A.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono General Purpose