08053C105MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
08053C105MAT4A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08053C105MAT4A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 25V X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.08053C105MAT4A.pdf2.08053C105MAT4A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08053C105MAT4A
Tau Wae 08053C105MAT4A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 25V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1306859 pcs Pepa Raraunga 1.08053C105MAT4A.pdf2.08053C105MAT4A.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 478-11517-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 50 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Te kaha 1µF