08053A331FAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053A331FAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08053A331FAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 25V NP0 0805
Ngā Rauemi: 1.08053A331FAT2A.pdf2.08053A331FAT2A.pdf3.08053A331FAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08053A331FAT2A
Tau Wae 08053A331FAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 25V NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose