08052U6R2BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08052U6R2BAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08052U6R2BAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 6.2PF 200V NP0 0805
Ngā Rauemi: 1.08052U6R2BAT2A.pdf2.08052U6R2BAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08052U6R2BAT2A
Tau Wae 08052U6R2BAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 6.2PF 200V NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 390175 pcs Pepa Raraunga 1.08052U6R2BAT2A.pdf2.08052U6R2BAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±0.1pF
Te matotoru (Max) 0.045" (1.15mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Raupapa U
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Ultra Low ESR
Whakaahuatanga Taipitopito 6.2pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Te kaha 6.2pF