08051K8R2DBTTR
AVX CorporationAVX Corporation
08051K8R2DBTTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08051K8R2DBTTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 8.2PF 100V 0805
Ngā Rauemi: 08051K8R2DBTTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08051K8R2DBTTR
Tau Wae 08051K8R2DBTTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 8.2PF 100V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 147232 pcs Pepa Raraunga 08051K8R2DBTTR.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±0.5pF
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.044" (1.13mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Whakaahuatanga Taipitopito 8.2pF Thin Film Capacitor 100V 0805 (2012 Metric)
Te kaha 8.2pF