08051C501MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08051C501MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08051C501MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 500PF 100V X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.08051C501MAT2A.pdf2.08051C501MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08051C501MAT2A
Tau Wae 08051C501MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 500PF 100V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1491524 pcs Pepa Raraunga 1.08051C501MAT2A.pdf2.08051C501MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 500pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 500pF Nga tono General Purpose