08051C332MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
08051C332MAT4A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08051C332MAT4A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 100V X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.08051C332MAT4A.pdf2.08051C332MAT4A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08051C332MAT4A
Tau Wae 08051C332MAT4A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 100V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4578 pcs Pepa Raraunga 1.08051C332MAT4A.pdf2.08051C332MAT4A.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Te kaha 3300pF