0612YC474MAT2W
AVX CorporationAVX Corporation
0612YC474MAT2W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0612YC474MAT2W
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 16V X7R 0612
Ngā Rauemi: 0612YC474MAT2W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0612YC474MAT2W
Tau Wae 0612YC474MAT2W Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 16V X7R 0612 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4930 pcs Pepa Raraunga 0612YC474MAT2W.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0612 (1632 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry) Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono Bypass, Decoupling