0612YC103MAT2W
AVX CorporationAVX Corporation
0612YC103MAT2W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0612YC103MAT2W
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 16V X7R 0612
Ngā Rauemi: 0612YC103MAT2W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0612YC103MAT2W
Tau Wae 0612YC103MAT2W Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 16V X7R 0612 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160460 pcs Pepa Raraunga 0612YC103MAT2W.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0612 (1632 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry)
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric) Te kaha 10000pF