06126C474MAT2S
AVX CorporationAVX Corporation
06126C474MAT2S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 06126C474MAT2S
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0612
Ngā Rauemi: 06126C474MAT2S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 06126C474MAT2S
Tau Wae 06126C474MAT2S Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0612 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4077 pcs Pepa Raraunga 06126C474MAT2S.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0612 (1632 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry) Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono Bypass, Decoupling