06125C153MAT2W
AVX CorporationAVX Corporation
06125C153MAT2W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 06125C153MAT2W
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 50V X7R 0612
Ngā Rauemi: 06125C153MAT2W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 06125C153MAT2W
Tau Wae 06125C153MAT2W Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 50V X7R 0612 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5974 pcs Pepa Raraunga 06125C153MAT2W.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0612 (1632 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry) Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono Bypass, Decoupling