06035J3R3ABSTR
AVX CorporationAVX Corporation
06035J3R3ABSTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 06035J3R3ABSTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 3.3PF 50V 0603
Ngā Rauemi: 06035J3R3ABSTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 06035J3R3ABSTR
Tau Wae 06035J3R3ABSTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 3.3PF 50V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187098 pcs Pepa Raraunga 06035J3R3ABSTR.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±0.05pF
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 478-7429-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3pF Thin Film Capacitor 50V 0603 (1608 Metric) Te kaha 3.3pF