06033J2R2ABTTR
AVX CorporationAVX Corporation
06033J2R2ABTTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 06033J2R2ABTTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 2.2PF 25V 0603
Ngā Rauemi: 06033J2R2ABTTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 06033J2R2ABTTR
Tau Wae 06033J2R2ABTTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 2.2PF 25V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 136053 pcs Pepa Raraunga 06033J2R2ABTTR.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.05pF
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.029" (0.73mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Whakaahuatanga Taipitopito 2.2pF Thin Film Capacitor 25V 0603 (1608 Metric)
Te kaha 2.2pF