06031A331MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
06031A331MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 06031A331MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 100V NP0 0603
Ngā Rauemi: 1.06031A331MAT2A.pdf2.06031A331MAT2A.pdf3.06031A331MAT2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 06031A331MAT2A
Tau Wae 06031A331MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Te kaha 330pF