0508YC224MAT2W
AVX CorporationAVX Corporation
0508YC224MAT2W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0508YC224MAT2W
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.22UF 16V X7R 0508
Ngā Rauemi: 0508YC224MAT2W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0508YC224MAT2W
Tau Wae 0508YC224MAT2W Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 16V X7R 0508 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4267 pcs Pepa Raraunga 0508YC224MAT2W.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.040" (1.02mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0508 (1220 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry) Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric) Te kaha 0.22µF