05086C474MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
05086C474MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 05086C474MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0508
Ngā Rauemi: 05086C474MAT2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 05086C474MAT2A
Tau Wae 05086C474MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0508 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125207 pcs Pepa Raraunga 05086C474MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.040" (1.02mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0508 (1220 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono Bypass, Decoupling