05085C102MAT2V
AVX CorporationAVX Corporation
05085C102MAT2V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 05085C102MAT2V
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 50V X7R 0508
Ngā Rauemi: 05085C102MAT2V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 05085C102MAT2V
Tau Wae 05085C102MAT2V Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 50V X7R 0508 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 218348 pcs Pepa Raraunga 05085C102MAT2V.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.030" (0.76mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0508 (1220 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry)
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono Bypass, Decoupling