05083C563MAT2U
AVX CorporationAVX Corporation
05083C563MAT2U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 05083C563MAT2U
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.056UF 25V X7R 0508
Ngā Rauemi: 05083C563MAT2U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 05083C563MAT2U
Tau Wae 05083C563MAT2U Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.056UF 25V X7R 0508 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4741 pcs Pepa Raraunga 05083C563MAT2U.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.016" (0.40mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0508 (1220 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry) Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric) Te kaha 0.056µF