05083C223MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
05083C223MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 05083C223MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 25V X7R 0508
Ngā Rauemi: 05083C223MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 05083C223MAT2A
Tau Wae 05083C223MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 25V X7R 0508 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 184881 pcs Pepa Raraunga 05083C223MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.040" (1.02mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0508 (1220 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry)
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling