04025C151MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04025C151MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04025C151MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 50V X7R 0402
Ngā Rauemi: 1.04025C151MAT2A.pdf2.04025C151MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04025C151MAT2A
Tau Wae 04025C151MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 50V X7R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 936159 pcs Pepa Raraunga 1.04025C151MAT2A.pdf2.04025C151MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.56mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Te kaha 150pF Nga tono General Purpose