04025A151MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04025A151MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04025A151MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 50V NP0 0402
Ngā Rauemi: 1.04025A151MAT2A.pdf2.04025A151MAT2A.pdf3.04025A151MAT2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04025A151MAT2A
Tau Wae 04025A151MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 50V NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.56mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Te kaha 150pF