04024D474MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04024D474MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04024D474MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 4V X5R 0402
Ngā Rauemi: 1.04024D474MAT2A.pdf2.04024D474MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04024D474MAT2A
Tau Wae 04024D474MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 4V X5R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 388416 pcs Pepa Raraunga 1.04024D474MAT2A.pdf2.04024D474MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.56mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 478-12224-1
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose