04023J1R8ABSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J1R8ABSTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04023J1R8ABSTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 1.8PF 25V 0402
Ngā Rauemi: 04023J1R8ABSTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04023J1R8ABSTR
Tau Wae 04023J1R8ABSTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 1.8PF 25V 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 178248 pcs Pepa Raraunga 04023J1R8ABSTR.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.05pF
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 478-4408-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric) Te kaha 1.8pF