04023J1R6ABSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J1R6ABSTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04023J1R6ABSTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 1.6PF 25V 0402
Ngā Rauemi: 04023J1R6ABSTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04023J1R6ABSTR
Tau Wae 04023J1R6ABSTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 1.6PF 25V 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 158383 pcs Pepa Raraunga 04023J1R6ABSTR.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.05pF
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 04023J1R6ABSTR-ND
04023J1R6ABSTR/5K
04023J1R6ABSTR\5K
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 1.6pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric) Te kaha 1.6pF