04023J0R5ABSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J0R5ABSTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04023J0R5ABSTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 0.5PF 25V 0402
Ngā Rauemi: 04023J0R5ABSTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04023J0R5ABSTR
Tau Wae 04023J0R5ABSTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 0.5PF 25V 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 228490 pcs Pepa Raraunga 04023J0R5ABSTR.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.5pF
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 478-11429-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 0.5pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric) Te kaha 0.5pF