04023J0R2ABWTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J0R2ABWTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04023J0R2ABWTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 0.2PF 25V 0402
Ngā Rauemi: 04023J0R2ABWTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04023J0R2ABWTR
Tau Wae 04023J0R2ABWTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 0.2PF 25V 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 269630 pcs Pepa Raraunga 04023J0R2ABWTR.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.05pF
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Whakaahuatanga Taipitopito 0.2pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric)
Te kaha 0.2pF