04023D104MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04023D104MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04023D104MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 25V X5R 0402
Ngā Rauemi: 1.04023D104MAT2A.pdf2.04023D104MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04023D104MAT2A
Tau Wae 04023D104MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 25V X5R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 903279 pcs Pepa Raraunga 1.04023D104MAT2A.pdf2.04023D104MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 04023D104MAT2A-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose