04021JR95PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04021JR95PBSTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04021JR95PBSTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 0.95PF 100V 0402
Ngā Rauemi: 04021JR95PBSTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04021JR95PBSTR
Tau Wae 04021JR95PBSTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 0.95PF 100V 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183107 pcs Pepa Raraunga 04021JR95PBSTR.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±0.02pF
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 04021JR95PBSTR/500
04021JR95PBSTR\500
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 0.95pF Thin Film Capacitor 100V 0402 (1005 Metric) Te kaha 0.95pF