03066C473MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
03066C473MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 03066C473MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.047UF 6.3V X7R 0306
Ngā Rauemi: 1.03066C473MAT2A.pdf2.03066C473MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 03066C473MAT2A
Tau Wae 03066C473MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.047UF 6.3V X7R 0306 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172720 pcs Pepa Raraunga 1.03066C473MAT2A.pdf2.03066C473MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.024" (0.61mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0306 (0816 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry)
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono Bypass, Decoupling