03063C223MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
03063C223MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 03063C223MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 25V X7R 0306
Ngā Rauemi: 1.03063C223MAT2A.pdf2.03063C223MAT2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 03063C223MAT2A
Tau Wae 03063C223MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 25V X7R 0306 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155961 pcs Pepa Raraunga 1.03063C223MAT2A.pdf2.03063C223MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.024" (0.61mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0306 (0816 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling