0201ZJ0R2ABWTR
AVX CorporationAVX Corporation
0201ZJ0R2ABWTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0201ZJ0R2ABWTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 0.2PF 10V 0201
Ngā Rauemi: 0201ZJ0R2ABWTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0201ZJ0R2ABWTR
Tau Wae 0201ZJ0R2ABWTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 0.2PF 10V 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 326328 pcs Pepa Raraunga 0201ZJ0R2ABWTR.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±0.05pF
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Whakaahuatanga Taipitopito 0.2pF Thin Film Capacitor 10V 0201 (0603 Metric)
Te kaha 0.2pF