0201YJ3R2ABWTR
AVX CorporationAVX Corporation
0201YJ3R2ABWTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0201YJ3R2ABWTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 3.2PF 16V 0201
Ngā Rauemi: 0201YJ3R2ABWTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0201YJ3R2ABWTR
Tau Wae 0201YJ3R2ABWTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 3.2PF 16V 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4581 pcs Pepa Raraunga 0201YJ3R2ABWTR.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±0.05pF
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 3.2pF Thin Film Capacitor 16V 0201 (0603 Metric) Te kaha 3.2pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0201YJ3R0BBWTR\500
0201YJ3R0BBWTR\500
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP THIN FILM 3PF 16V 0201