0201YA3R9BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0201YA3R9BAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0201YA3R9BAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.9PF 16V NP0 0201
Ngā Rauemi: 1.0201YA3R9BAT2A.pdf2.0201YA3R9BAT2A.pdf3.0201YA3R9BAT2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0201YA3R9BAT2A
Tau Wae 0201YA3R9BAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 3.9PF 16V NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±0.1pF
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.9pF ±0.1pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Te kaha 3.9pF Nga tono General Purpose