02016D473MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
02016D473MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02016D473MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.047UF 6.3V X5R 0201
Ngā Rauemi: 1.02016D473MAT2A.pdf2.02016D473MAT2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02016D473MAT2A
Tau Wae 02016D473MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.047UF 6.3V X5R 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 460650 pcs Pepa Raraunga 1.02016D473MAT2A.pdf2.02016D473MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) Te kaha 0.047µF