02016D105MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
02016D105MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02016D105MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 6.3V X5R 0201
Ngā Rauemi: 1.02016D105MAT2A.pdf2.02016D105MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02016D105MAT2A
Tau Wae 02016D105MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 6.3V X5R 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1123652 pcs Pepa Raraunga 1.02016D105MAT2A.pdf2.02016D105MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 02016D105MAT2A-ND
02016D105MAT2A/15K
02016D105MAT2A\15K
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose