02015JR55PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02015JR55PBSTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02015JR55PBSTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 0.55PF 50V 0201
Ngā Rauemi: 02015JR55PBSTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02015JR55PBSTR
Tau Wae 02015JR55PBSTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 0.55PF 50V 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 267594 pcs Pepa Raraunga 02015JR55PBSTR.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±0.02pF
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 02015JR55PBSTR/500
02015JR55PBSTR\500
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 0.55pF Thin Film Capacitor 50V 0201 (0603 Metric) Te kaha 0.55pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: TERM BLOCK DISTANCE PIECE METAL
I roto i te taonga: 80804 pcs
Tikiake: 0201605.pdf
RFQ
02015JR65PBSTR
02015JR65PBSTR
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP THIN FILM 0.65PF 50V 0201
I roto i te taonga: 85414 pcs
Tikiake: 02015JR65PBSTR.pdf
RFQ
02015J1R6PBSTR
02015J1R6PBSTR
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP THIN FILM 1.6PF 50V 0201
Tikiake: 02015J1R6PBSTR.pdf
Whakaahuatanga: CONN CONTACT STRIP 16POS .200