02013J1R8ABSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02013J1R8ABSTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02013J1R8ABSTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 1.8PF 25V 0201
Ngā Rauemi: 02013J1R8ABSTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02013J1R8ABSTR
Tau Wae 02013J1R8ABSTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 1.8PF 25V 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 358110 pcs Pepa Raraunga 02013J1R8ABSTR.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.05pF
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 02013J1R8ABSTR-ND
02013J1R8ABSTR/5K
02013J1R8ABSTR\5K
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8pF Thin Film Capacitor 25V 0201 (0603 Metric) Te kaha 1.8pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
02013J1R7ABWTR
02013J1R7ABWTR
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP THIN FILM 1.7PF 25V 0201