02013J1R6ABSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02013J1R6ABSTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02013J1R6ABSTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 1.6PF 25V 0201
Ngā Rauemi: 02013J1R6ABSTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02013J1R6ABSTR
Tau Wae 02013J1R6ABSTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 1.6PF 25V 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 276992 pcs Pepa Raraunga 02013J1R6ABSTR.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.05pF
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Whakaahuatanga Taipitopito 1.6pF Thin Film Capacitor 25V 0201 (0603 Metric)
Te kaha 1.6pF