02013J1R0ABSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02013J1R0ABSTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02013J1R0ABSTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 1PF 25V 0201
Ngā Rauemi: 02013J1R0ABSTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02013J1R0ABSTR
Tau Wae 02013J1R0ABSTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 1PF 25V 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 322472 pcs Pepa Raraunga 02013J1R0ABSTR.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.05pF
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 02013J1R0ABSTR-ND
02013J1R0ABSTR/5K
02013J1R0ABSTR\5K
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 1pF Thin Film Capacitor 25V 0201 (0603 Metric) Te kaha 1pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
02013J1R0PBSTR
02013J1R0PBSTR
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP THIN FILM 1PF 25V 0201
I roto i te taonga: 227704 pcs
Tikiake: 02013J1R0PBSTR.pdf
RFQ
02013J0R9PBSTR\500
02013J0R9PBSTR\500
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP THIN FILM 0.9PF 25V 0201