02011JR45ZBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02011JR45ZBSTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02011JR45ZBSTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 0.45PF 100V 0201
Ngā Rauemi: 02011JR45ZBSTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02011JR45ZBSTR
Tau Wae 02011JR45ZBSTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 0.45PF 100V 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117239 pcs Pepa Raraunga 02011JR45ZBSTR.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±0.01pF
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 478-9720-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 0.45pF Thin Film Capacitor 100V 0201 (0603 Metric) Te kaha 0.45pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
02011JR25ZBSTR
02011JR25ZBSTR
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP THIN FILM 0.25PF 100V 0201
I roto i te taonga: 170031 pcs
Tikiake: 02011JR25ZBSTR.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: FB 4- 6
I roto i te taonga: 43614 pcs
Tikiake: 0201252.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: TERM BLOCK TEST PLUG SOCKET
Tikiake: 0201304.pdf
02011J0R5ZBSTR
02011J0R5ZBSTR
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP THIN FILM 0.5PF 100V 0201
Tikiake: 02011J0R5ZBSTR.pdf
Whakaahuatanga: ATS-SSK 0525/110
Tikiake:
02011JR05ZBSTR
02011JR05ZBSTR
Whakaahuatanga: CAP THIN FILM 0.05PF 100V 0201
Tikiake: 02011JR05ZBSTR.pdf
Whakaahuatanga: TERM BLOCK FIXED BRIDGE 10POS
Whakaahuatanga: CONN/JUMP FOR MOD TERM BLCK 3POS
Whakaahuatanga: TERM BLOCK FIXED BRIDGE 3POS