02011J0R2ZBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02011J0R2ZBSTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02011J0R2ZBSTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 0.2PF 100V 0201
Ngā Rauemi: 02011J0R2ZBSTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02011J0R2ZBSTR
Tau Wae 02011J0R2ZBSTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 0.2PF 100V 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110331 pcs Pepa Raraunga 02011J0R2ZBSTR.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±0.01pF
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 478-9715-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 0.2pF Thin Film Capacitor 100V 0201 (0603 Metric) Te kaha 0.2pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
02011J0R3ZBSTR
02011J0R3ZBSTR
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP THIN FILM 0.3PF 100V 0201
I roto i te taonga: 203548 pcs
Tikiake: 02011J0R3ZBSTR.pdf
RFQ
02011JR25ZBSTR
02011JR25ZBSTR
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP THIN FILM 0.25PF 100V 0201
I roto i te taonga: 170031 pcs
Tikiake: 02011JR25ZBSTR.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: BRIDGE TERM BLOCK 2POS