0101YA3R9BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0101YA3R9BAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0101YA3R9BAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.9PF 16V C0G/NP0 01005
Ngā Rauemi: 1.0101YA3R9BAT2A.pdf2.0101YA3R9BAT2A.pdf3.0101YA3R9BAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0101YA3R9BAT2A
Tau Wae 0101YA3R9BAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 3.9PF 16V C0G/NP0 01005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±0.1pF
Te matotoru (Max) 0.009" (0.22mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 01005 (0402 Metric) Ētahi Ingoa 0101YA3R9BAT2A/20K
0101YA3R9BAT2A\20K
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9pF ±0.1pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) Te kaha 3.9pF