AW12P7218BLMAMW
ATP Electronics, Inc.ATP Electronics, Inc.
ATP Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AW12P7218BLMAMW
Kaihanga / Waitohu: ATP Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua WT MODULE 4GB 240 PIN DDR3-1866
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 978 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 978 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AW12P7218BLMAMW
Tau Wae AW12P7218BLMAMW Kaihanga ATP Electronics, Inc.
Whakaahuatanga WT MODULE 4GB 240 PIN DDR3-1866 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 978 pcs Pepa Raraunga
Tere 1866MT/s Raupapa -
Paa / Case 240-UDIMM Momo Rangi DDR3 SDRAM
Rahi Mahara 4GB Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Memory Module DDR3 SDRAM 4GB 1866MT/s 240-UDIMM
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AW12P7258BLK0M
AW12P7258BLK0M
Kaihanga: ATP Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: 4GB 204 PIN REGISTERED ECC SO-DI
I roto i te taonga: 966 pcs
Tikiake:
RFQ
AW12P7218BLH9S
AW12P7218BLH9S
Whakaahuatanga: 4GB 204 PIN UNBUFFERED ECC SO-DI
I roto i te taonga: 1300 pcs
Tikiake:
RFQ
AW12P7218BLH9M
AW12P7218BLH9M
I roto i te taonga: 1143 pcs
AW12P7258BLF8M
AW12P7258BLF8M
I roto i te taonga: 948 pcs
AW150K
AW150K
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 15 OHM 2.5W 10% RADIAL
Tikiake: AW150K.pdf
AW12P7218BLK0S
AW12P7218BLK0S
AW12P7218BLK0MW
AW12P7218BLK0MW
Whakaahuatanga: WT MODULE 4GB 240 PIN DDR3-1600
I roto i te taonga: 920 pcs
Tikiake: AW12P7218BLK0MW.pdf
AW12S
AW12S
Kaihanga: Amphenol Tuchel Electronics
Whakaahuatanga: CONN PLUG WEDGE 12POS GREEN