H8PPH-1006G
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
H8PPH-1006G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H8PPH-1006G
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua DIP CABLE - HDP10H/AE10G/HDP10H
Ngā Rauemi: 1.H8PPH-1006G.pdf2.H8PPH-1006G.pdf3.H8PPH-1006G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H8PPH-1006G
Tau Wae H8PPH-1006G Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 78037 pcs Pepa Raraunga 1.H8PPH-1006G.pdf2.H8PPH-1006G.pdf3.H8PPH-1006G.pdf
Whakamahi Socket (0.3"), Board In Te whakangungu Unshielded
Raupapa - Pitch - Hononga 0.100" (2.54mm)
Pitch - Kaera 0.050" (1.27mm) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 10 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Cable Assembly Rectangular DIP to DIP, Reversed 0.500' (152.40mm, 6.00")