H3KKH-1006M
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
H3KKH-1006M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H3KKH-1006M
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua IDC CBL - HHPK10H/AE10M/HHPK10H
Ngā Rauemi: 1.H3KKH-1006M.pdf2.H3KKH-1006M.pdf3.H3KKH-1006M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H3KKH-1006M
Tau Wae H3KKH-1006M Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 25540 pcs Pepa Raraunga 1.H3KKH-1006M.pdf2.H3KKH-1006M.pdf3.H3KKH-1006M.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa - Pitch - Hononga 0.100" (2.54mm)
Pitch - Kaera 0.050" (1.27mm) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 10 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Polarizing Key Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")