H3DDH-1006G
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
H3DDH-1006G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H3DDH-1006G
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua IDC CBL - HHKR10H/AE10G/HHKR10H
Ngā Rauemi: 1.H3DDH-1006G.pdf2.H3DDH-1006G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H3DDH-1006G
Tau Wae H3DDH-1006G Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 4445 pcs Pepa Raraunga 1.H3DDH-1006G.pdf2.H3DDH-1006G.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa - Pitch - Hononga 0.100" (2.54mm)
Pitch - Kaera 0.050" (1.27mm) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 10 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Polarizing Key, Strain Relief Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")