H3BKH-6006G
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H3BKH-6006G
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua IDC CABLE - HSR60H/AE60G/HPK60H
Ngā Rauemi: 1.H3BKH-6006G.pdf2.H3BKH-6006G.pdf3.H3BKH-6006G.pdf4.H3BKH-6006G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H3BKH-6006G
Tau Wae H3BKH-6006G Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa - Pitch - Hononga 0.100" (2.54mm)
Pitch - Kaera 0.050" (1.27mm) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 60 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Strain Relief (Socket); Polarizing Key (Plug) Whakaahuatanga Taipitopito 60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")