DN-19SRV-42U-8SW-GD
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
DN-19SRV-42U-8SW-GD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DN-19SRV-42U-8SW-GD
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua SERVER CABINET 19" 42U BLACK
Ngā Rauemi: DN-19SRV-42U-8SW-GD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DN-19SRV-42U-8SW-GD
Tau Wae DN-19SRV-42U-8SW-GD Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga SERVER CABINET 19" 42U BLACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4665 pcs Pepa Raraunga DN-19SRV-42U-8SW-GD.pdf
Taumaha 415 lbs (188.2kg) Tuhinga o mua Top
Momo Cabinet Rack Kāhua Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Raupapa Digitus®
Whakatairanga Rara Two Pair Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Metal, Steel Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Cable Entry Systems, Removable Sides Door Glass (Front), Steel (Rear)
Kaupapa - Paewhiri - Kaupapa - Whānui 39.370" L x 31.496" W x 80.669" H (1000.00mm x 800.00mm x 2049.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 39.370" L x 31.496" W x 80.669" H (1000.00mm x 800.00mm x 2049.00mm) Black Tae Black