AWP40-8241-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP40-8241-T-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWP40-8241-T-R
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET IDC 40POS W/STR GOLD
Ngā Rauemi: AWP40-8241-T-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWP40-8241-T-R
Tau Wae AWP40-8241-T-R Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN SOCKET IDC 40POS W/STR GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6041 pcs Pepa Raraunga AWP40-8241-T-R.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire -
Raupapa - Mokowā Haupae 0.100" (2.54mm)
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Ētahi Ingoa AWP408241TR
HSR40H
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 40 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga Feed Through, Strain Relief Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Momo Hoapā Female Socket