AWLP-64/3.2-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWLP-64/3.2-T-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWLP-64/3.2-T-R
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN DIP 64POS .1" X .1" TIN
Ngā Rauemi: AWLP-64/3.2-T-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWLP-64/3.2-T-R
Tau Wae AWLP-64/3.2-T-R Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN DIP 64POS .1" X .1" TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75085 pcs Pepa Raraunga AWLP-64/3.2-T-R.pdf
Waea Wire - Raupapa -
Mokowā Haupae 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Ētahi Ingoa HDM64S Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 64
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Feed Through
Whakaahuatanga Taipitopito 64 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Gray IDC Through Hole Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Tin Momo Hononga Ribbon Cable, DIP Header
Tae Gray Taea Whakamutunga IDC
Mahanga Karere 0.050" (1.27mm) Poari Poari-Poari 0.100" (2.54mm)